Alışveriş Sepetim
32,97
35,923

Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

HAKKIMIZDA
VİZYONUMUZ;
Yenilikçi ruhumuza teknolojiyi yakından takip eden meraklı, araştırmacı, takım ruhuna inanan genç yetenekler ve emekçi arkadaşlarımızla ortak başarının hazzını yaşamak ve yaşatmak.

HEDEFİMİZ;
Sektörel bazda başarılı grafiğimizi her zaman bir önceki yıla göre yükseltmek. Tüketici zihninde her yönümüzle ilk sırada yer almak.

FİRMA GEÇMİŞİ;

1993 yılında Murat Elektronik adı altında teknik servis olarak kurulan firmamız, 1995 yılında bayilik sistemi ile teknik servise ek olarak Beyaz Eşya ve Elektronik satış mağazasını Lefkoşa ve Girne'de açarak sektör alanını genişletmiştir. 2001 yılında toptan dağıtıcılık tekliflerini dikkate alarak dağıtıcılığını üslendiği markalarla ada çapında 14 bayii oluşturup arzu ettiği hedeflere adım adım ilerlemiştir. 2003 yılında Türkiye'de faaliyet gösteren bir markanın beyaz eşya ve klimalarını ithal ederek ilk distribütörlüğünü almış ve ayni yıl içerisinde Goldmaster markasının distribütörlüğünü alarak bünyesine eklemiştir. 2004 yılında büyüyen iş hacmine ve kurumsallığa olan inancımız nedeni ile satış ve servis faaliyetlerimizi ayırmak için Armar Electronics Ltd. olarak yeni bir şirket daha kurulmuştur. Hollanda ve uzak doğudan ithalini yaptığımız klima ve beyaz eşyalarla şirketimiz her geçen gün piyasalarda adından söz edilir duruma gelmiştir. 2005 yılında Türkiye'nin en saygın markası olan Tepe Mobilya distribütörlüğü ile Lefkoşa'nın en büyük mobilya mağazasını bünyesine katmıştır. 2007 yılında faaliyet alanlarını Türkiye'den ithal ettiği Alman patentli Egger marka Laminant Parke Distribütörlükleri ile iş alanlarını genişletmiştir. 2008 yılının ikinci yarısında bir Alman markası olan Koç Grubu bünyesindeki Blomberg markası Distribütörlüğü ile Beyaz Eşya, Elektronik ve Klima işlerinde şirketin yükseliş ve büyümesine ivme kazandırmıştır. 2010 yılında yine Koç Grubu bünyesindeki Grundig markasının  Distribütörlüğünü almıştır. 2012 yılı haziran ayında ise E-Ticaret alışveriş sitesi armarshop.com adresini aktif hale getirmiştir. 2017 yılında yine Koç Grubu bünyesinde bulunan Arçelik&LG Ticari Klima Sistemleri Distribütörlüğünü almıştır. 2018 yılında B&B Woodworks markası altında 4000m2 lik alanda mobilya üretim tesisini hayata geçirerek yine faaliyet alanlarını genişletmiştir. KKTC içerisinde tüm bölgelere geniş bayii ağı ile servis ve satış hizmeti vermekte ve Armar Group olarak sektörün öncü kuruluşları arasında yer almaktadır.

Distribütörlüklerimiz;

 
Grundig (Beyaz Eşya, Elektronik, Klima, Küçük ev Aletleri)
Leisure (Beyaz Eşya, Klima)
Blomberg (Beyaz Eşya)
Arçelik & LG Kurumsal (Merkezi Klima Sistemleri)
GoldMaster (Uydu Alıcıları, Elektronik, Ses Sistemleri,Küçük Ev Aletleri)
Tepe Home (Ev Mobilya ve Aksesuarları)
B&B Woodworks (Ahşap Mobilya Üretim ve Tasarımları)
Egger (Laminant Parke)
Butaş (Şilte, Baza, Çekyat)
Rainbow (Plastik Bahçe Mobilyası)
Allibert (Plastik Bahçe Mobilyası)
Keter (Plastik Bahçe Mobilyası)
Delta (Plastik Bahçe Mobilyası)
Starlux (Plastik Bahçe Mobilyası)
ValX (Askı Aparatları, Uydu cihazları, Elektronik Parça, Adaptörler)
Tec Support (Askı Aparatları)

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.